Pomorska 185

Czytaj więcej
Scroll Down
pomorska_ilustracja_final2

Pomorska 185 – odpowiedź na Twoje potrzeby

W pięciokondygnacyjnym budynku mieszczą się 62 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Lokale na parterze mają ogródki, natomiast wszystkie znajdujące się wyżej posiadają balkony. Metraż mieszkań mieści się w przedziale od 27 m2 do 61 m2, natomiast ogrodów – od 20 m2 do 143 m2. Budynek posiada kondygnację podziemną, w której znajduje się garaż na 44 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

 

Dużą zaletą inwestycji jest stały dostęp do naturalnego światła. Okna w każdym lokalu mają wysokość pond 2m, zapewniając dopływ słońca przez cały dzień bez względu na kierunek świata.

Przejdź do strony inwestycji
wiz1

W stronę nowoczesności

We współczesnym budownictwie coraz popularniejsze stają się rozwiązania spod znaku smart home.

Standardem projektowanych przez nas obiektów jest wprowadzanie tego rodzaju udogodnień, jak na przykład cichobieżnej windy z komunikatami głosowymi.

Do budynku można dostać się wykorzystując specjalną aplikację na smartfony, a mieszkania mogą być wyposażone w elektroniczne zamki. Istnieje ponadto możliwość połączenia wewnętrznych instalacji z urządzeniami przenośnymi.

Inwestycja posiada dostępną dla mieszkańców rowerownię, stację naprawy jednośladów oraz pomieszczenie pralni samoobsługowej.

Projektanci pomyśleli także o bezpieczeństwie – cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

wiz2

Pomorska 185 – przestrzeń bycia

Budynek położony jest w niezwykle dogodnej lokalizacji.

W pobliżu (dziesięć minut spaceru) znajdują się

  • trzy żłobki,
  • dwa przedszkola,
  • dwie szkoły podstawowe,
  • dwa licea,
  • Uniwersytet Łódzki
  • obiekty sportowe, stadiony, basen, korty tenisowe
  • parki, las
  • CKD
  • hipermarkety

Pomorska 185 jest świetnie skomunikowana z resztą Łodzi. Okolicę pokrywa sieć przystanków tramwajowych i autobusowych, a bliskość dworca Łódź Fabryczna oraz stacji kolejowych: Łódź Niciarniana i Łódź Stoki daje fantastyczne możliwości połączeń z miastami w całym kraju. Dodatkowo bliskość terenów zielonych (lasów, parków – 3 Maja i Boden Powella), a także obiektów sportowych, takich jak stadion Widzewa Łódź czy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czynią Pomorską 185 miejscem niezwykle przyjaznym do życia.

wiz4_poprawki

Bądź EKO

Obiekt idealnie wpisuje się w architektoniczny krajobraz nowoczesnej Łodzi – miasta o pięknych tradycjach urbanistycznych.

Budynek jest przykładem wykorzystania rozwiązań technicznych, które dają mieszkańcom gwarancję bezpieczeństwa i wygody. Projektując go kierowaliśmy się względami nie tylko praktycznymi, ale również ekologicznymi i troską o środowisko naturalne.

Całość jest skomponowana w sposób zwiększający efektywność energetyczną – izolacja ścian zewnętrznych i dachu oraz trzyszybowe okna zapewniają komfort termiczny i energetyczny. Specjalna, niskoszumowa kanalizacja zauważalnie wpływa na komfort użytkowania. Nasze opracowania oraz zastosowane rozwiązania techniczne uwzględniły analizę oscylacji, aby zapobiec przenoszeniu uciążliwych drgań.

Co więcej, obiekt został wyposażony w inteligentną, energooszczędną wentylację antysmogową, która dostosowuje działanie wewnętrznej instalacji do zewnętrznych warunków, cały czas zapewniając czyste powietrze.

wiz3

Dane Spółki

Baltic Estate sp. z o.o.

ul. Azymutalna 9

80-298 Gdańsk

 

NIP: 5842791364

REGON: 385550972

KRS: 0000828951

Biuro

Baltic Estate sp. z o.o.

Wólczańska 143

90-525 Łódź 

(biurowiec Zielony by Synergia)

+48 797 019 628

biuro@balticestate.pl

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

Agnieszka Kałucka

+48 573 178 109

a.kalucka@balticestate.pl

sprzedaz@balticestate.pl